Mert Vidinli Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Mert Vidinli kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mert Vidinli’den söz edeceğiz.

Mert Vidinli Kimdir?

— Köşe yazarı.

1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen Mert Vidinli, aslen Ankaralıdır. Bürokrat bir aile ortamımda büyüyen Vidinli, lisans eğitimini Turizm Bölümü’nde tamamlamıştır.

Şu anki kariyerinin ilk adımlarını Bodrum ve İstanbul’da Emre Ergani’nin işletmelerinde başlayan Mert Vidinli, daha sonra İzzet Çapa’nın ekibine transfer olmuş ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlamıştır. Daha sonra yolu Metin Fadıllıoğlu ile kesişen Mert Vidinli, yeme ve içme sektöründe öncü olan 3 profesyonel ismin tecrübelerinden faydalanarak işletmeciliğe devam etmiş bir yandan da pek çok dergi ve dijital medya platformlarında yazılar kaleme almıştır. Uzun bir süredir Ulus 29 ve Fenix’in işletmesini üstlenen Mert Vidinli, ayrıca Günaydın ekinde de köşe yazarlığına devam etmektedir. Mert Vidinli, kurduğu güçlü ilişkileri ve cana yakın tavırları ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Dursun Müsavat Dervişoğlu Kimdir? Aslen Nereli Ve Kaç Yaşında?

Kaç Yaşında?

Eğlence sektörünün önde gelen isimlerinden olan ve özellikle sosyal medyadan, gazetedeki köşesinden tanınan Mert Vidinli ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Mert Vidinli, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 35 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Melodi Elbirliler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eski Nişanlısı

Nereli?

Mert Vidinli ile ilgili olarak en çok merak edilen soruların başında nereli olduğu yer alıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen Mert Vidinli, aslen de Ankaralıdır. Babasının kim olduğu ve ne iş yaptığı bilinmiyor ancak kendisi bürokrat bir aileden geliyor.

Şeyma Subaşı, Hacı Sabancı, Nazlı Kayı ile beraber geçtiğimiz yıllarda tatile çıkan Meert Vidinli, bu tatilden oldukça keyif aldığını dile getirmişti. Sevgilinin olup olmadığı, kim olduğu ise şimdilik bilinmiyor. Vidinli, Sabah gazetesinin magazin eki olan Günaydın’da yazılarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Deniz Işın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boy Kilo

Mert Vidinli ile İlgili Aramalar

Google’da Mert Vidinli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mert Vidinli babası Mert Vidinli nin babası Mert vidinli ekşi Mert Vidinli Şeyma Subaşı Mert Vidinli mekanları Mert Vidinli Instagram Mert Vidinli roportaj Mert Vidinli’nin sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz