Gündem

Bonus Trink Kart Taksit Yapıyor Mu?

Trink kart, Garanti Bankasının temassız ve aynı zamanda bonus özelliği olan pratik para kartıdır. Alışverişte para yerine geçen  Trink ödeme ile tek bir dokunuşta ödeme yapar ve extra bonus kazandırır. Temassız kartları Trink olan kullanıcılar Bonus Trink Kart Taksit Yapıyor mu? sorusuna cevap aramaktadırlar.

Garanti Bankasında  Kredi kartı Trink olan kullanıcılar;

  • Nakit avans  çekerlerse extra tarihinde ödeyebiliyorlar.
  • Kredi kartı özelliği olduğu için borç kullanmış sayılıyorlar.
  • Fazladan para yatırmışsanız yatırdığınız kısmı da kullanabilme özelliği vardır.

Garanti Bankası Paracard  Bonus Trink, Kredi Kartı Mıdır?

Paracard bonus Trink öde ve geç özelliğini sağlayan işleminizi 1 sn. den daha kısa süre içerisinde dokun ve geç işlemi ile hızla sağlar. Kartınızı veya cihazınızı kimseye vermeden işlem yapılabilir. Her bir şifreleme ile işlem verileri korunur.

Temassız yapılan ödemelerde kullanılan Trink kart çoklu güvenlik seviyeleri ile işlemlerin güvenle yapılmasını sağlar. Kredilendirmek istemediğiniz ya da taksitlendirme ile uğraşmak istemediğiniz işlemleri nakitten çok daha pratik güvenli ve kazançlı bir banka kartıdır. Bonus Trink Kart Taksit Yapıyor mu? sorusu için öncelikle Trink kartın ayrıcalığının Trink öde yöntemi olduğu ve nakit para olarak düşünmeleri önerilir.

Bonus Trink Kart Taksit Nasıl Yapılır?

Bonus Trink kart ile alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yaparak taksit ve kredilendirme gibi işlemler uğraşılmaması amaçlanır. Bonus Trink Kart Taksit Yapıyor mu? sorusuna cevap ise Trink günlük alışverişlerinizin arkasından Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak taksitlendirme yapabiliyor, ayrıca Mobil uygulamanız veya ATM de taksitlendirme işlemi yapabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.