Hüseyin Sevimli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Hüseyin Sevimli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi sevgilisi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hüseyin Sevimli’den söz edeceğiz.

Hüseyin Sevimli Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 tarihinde dünyaya gelen Hüseyin Sevimli, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda 2009 senesinde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra pek çok tiyatro oyunlarında rol alan Melekler ve Kumarbazlar, Gelecek, Ferah Feza, Game Over, Adalet, adlarındaki kısa ve uzun metrajlı filmlerde görev almıştır. Daha sonrasında Behzat Ç.:Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Suat Bağcı rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlamaya başlayan Gönül Dağı adlı dizide oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Cemre Zişan Sağbir Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hüseyin Sevimli’nin boy ve kilo bilgisi bulunmuyor.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hüseyin Sevimli hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Duygu Özlen Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Hüseyin Sevimli ile İlgili Aramalar

Google’da Hüseyin Sevimli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; hüseyin sevimli aslen nereli, hüseyin sevimli boyu kaç, hüseyin sevimli gönül dağı, hüseyin sevimli gönül dağı kahveci, hüseyin sevimli boy kilo, hüseyin sevimli instagram, hüseyin sevimli sevgilisi eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz