Edip Zeydan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Edip Zeydan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Edip Zeydan’dan söz edeceğiz.

Edip Zeydan Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Edip Zeydan, lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi Mezunu Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Can Gürzap ve Arsen Gürzap’tan oyunculuk eğitimleri alan Edip Zeydan, daha sonra da çeşitli oyuncu eğitmenlerinden kamera önü oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk oyunculuk tecrübesini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bir Yusuf Masalı adlı dizide yaşayan Edip Zeydan, sonrasında ise Diriliş Ertuğrul adlı dizide Dumrul Alp karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu bu dizide 2. ve 5. sezonlar arasında oynamıştır. Edip Zeydan ardından da Malazgirt 1071 adlı filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu son olarak Yavuz adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.87 cm boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Edip Zeydan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Edip Zeydan ile İlgili Aramalar

Google’da Edip Zeydan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Edip Zeydan eşi Edip Zeydan aslen Nereli Edip Zeydan Kimdir Edip zeydan Instagram Edip Zeydan Boyu Edip Zeydan sevgilisi Edip Zeydan Kaç yaşında Edip Zeydan Diriliş Ertuğrul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.