Ibana Para Gönderme Ziraat Mobil

Ziraat bankasının mobil uygulaması ile artık cep telefonundan bankanın şubesine gitmeden para transferi yapabilirsiniz. Cep telefonuna mobil uygulama ziraat bansının müşterilerine sunduğu bankacılık işlemlerinde büyük kolaylık sağlıyor. Eğer Ziraat bankasının müşteri iseniz mobil uygulamayı cep telefonunuza indirerek sizde bu kolaylıktan yararlanabilir bankacılık işlemlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerden anında gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama ile para transferi yapabildiğiniz gibi diğer bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Mesela ev giderlerinizden olan bütün faturalarınızı da mobil uygulama ile ödeyebilirsiniz.

Ziraat Mobil Bankacılık Nedir?

Ziraat bankasının bankacılık işlemleri arasında en çok kullanılan işlemi mobil uygulamadır. Mobil uygulama cep telefonuna indirilerek bulunduğunuz yerden ziraat bankası şubesi girmenize gerek kalmadan pek çok banka işlemlerini yapmanıza olanak sağlar. Ziraat banası WEB sitesine girerek bu uygulamayı kolayca indirebiliyorsunuz. Uygulamayı telefonunuza indirip aktif hale getirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden para transfer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Ziraat Mobil Para Havalesi Nasıl Yapılır?

Ziraat bankasının mobil uygulamasını kullanarak para havalesi yapabilirsiniz. Mobil uygulamada para transfer menüsüne tıklayıp çıkan bölümüne para göndermek istediğiniz ibannumarasını ve havale miktarını yazdıktan sonra onay vererek transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama ile faturalarınızı, emlak vergilerinizi ya da diğer ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ziraat bankası bu mobil uygulama ile müşterilerinin bankacılık işlemlerini kolayca yapabilmesi için ziraat bankası farkını ortaya koyarak kalitesini göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.