Mimari

İç Mimarlık Hizmetimiz İle Modoko’dayız

Bassi Design olarak bizler dünya trendlerini yakından takip ederek oluşturmuş olduğumuz koleksiyonları ve mobilya modellerini sizlere sunmak ve aynı zamanda da iç mimarlık hizmeti konseptinden faydalanmanızı daha kolay bir şekilde sağlamak adına İstanbul Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde sizler için yeni ve yüksek segment bir mağaza açtık !

Siz değerli müşterilerimizin, mobilya modellerimizi ve dekorasyon projelerimizi daha yakından görme fırsatını üst seviyelere çıkmasını sağlamak adına oluşturduğumuz mağazamız, sizin için özel olarak tasarlandı ! İç mimarlık hizmeti ve alanında uzman iç mimarlar ile size hizmet veriyoruz.

Konfor alanlarındaki şıklığın daha da artması ve aynı zamanda da profesyonel bir bakış açısı sunmak adına alanında uzman ve bu alanda en deneyimli iç mimarlar ile çalışarak oluşturduğumuz koleksiyon ve projelerimiz, sadece size özel olarak da hazırlanabilmektedir.

Özellikle modernlik ve lüksün bir arada olduğu mobilya modellerimizde, alacağınız uzman bir bakış açısı desteği ile mükemmel bir ev dekorasyonuna kavuşmanız mümkün.

Bizler Bassi Design olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde yüzde yüz müşteri memnuniyetini koruyor ve bu yönde önemli çalışmalar geliştiriyoruz.

İtalyan dekorasyon ve İtalyan mobilya modellerinde dünya markası.

Modern ve luxury alanda çalışmalar gerçekleştiren firmamız, lüks mobilya koleksiyonlarının yanı sıra modern bir bakış açısına sahip olan İtalyan mobilya tasarımları ve İtalyan dekorasyon fikirlerini de sizin için özel olarak kişiselleştirebilmektedir.

İtalyan mobilya tasarımları ve luxury yaşam alanları tasarımları için firmamız ile iletişime geçebilir ve aynı zamanda da Modoko mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Bassi Design olarak bizler, kişilerin hayatlarına dokunarak daha iyi bir yerde yaşamasını, ergonomiyi ve aynı zamanda da göz zevklerini baz alarak koleksiyonlar oluşturuyoruz.

Çözüm ortaklarınızdan olmak istiyor ve iç mimarlık alanında da sizin için özel olarak çalışmalar gerçekleştirmek adına sizleri de aramızda görmek istiyoruz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.