İdris Usta USA Kimdir?

Youtube üzerinde gezerken tavsiye videolar üzerinden atlarken gerçekten bir hayli ilginç vlog kanallarına denk gelebiliyoruz. Youtube üzerinden tanıdığım Alican’ın vefatı da beni bir hayli üzmüştü. Bir önceki yazıda onun kanalından detaylı olarak bahsettim.

Şimdi ise çok daha ilginç birinden bahsedeceğim: İdris Usta. Bu kanala başka bir videoda insanların ısrarla İdris Usta ile röportaj talebi üzerine buldum. İlk videosunu 2014 yılında çekmiş. Videolarını uzun uzun seriler halinde vloglar olarak çekiyor. Kanalındaki video sayısı şimdiden 150’yi aşmış.

İlginizi Çekebilir:  Berna Eker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İdris Usta Rize’de inşaatta çalışırken Amerika’ya gitmeye karar vermiş ve oraya taşındıktan sonra da orada ustalık yapmaya devam etmiş. Videolarında ise Amerika’da nasıl para kazanılacağından bahsediyor. Hatta yaptığı işleri detaylı olarak gösterip adım adım sohbet ederek eğlenerek vakit geçiriyor.

En sevdiği şey ise kahve içmek. Hiç kahve içmediği bir video sanırım bulamazsınız. Videolarının dikkat çeken yanı ise aşırı samimi tavırları ve hareketleri. Aralarda işi bırakıp motivasyon ve sohbet olması amacıyla da videolar çekiyor. ‘Amerika’da insanlar para yapıyor para.’ En çok söylediği sözlerden biri bu. İdris Usta USA 66 Bin abone sayısına ulaşmayı başarmış. 100 Bin civarına gelmesi de fazla uzun sürmeyecektir. Sıkı takipçileri gerçekten dizi izler gibi videoları merakla bekliyorlar. Çok dikkatli vakit ayırmayabilirsiniz fakat hoş sohbeti sayesinde bilgisayarınız karşısında iş yaparken dinleyebileceğiniz bir kanal diyebilirim.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Funda Bulut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bunların yanı sıra Amerika’da gündelik hayatı, araba fiyatlarını da sürekli olarak ele alıyor.

 

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara