alex745alejandro Ali Can Üzerine

Almanya’da çektiği araba videoları ile kendine has bir üsluba sahip alex745alejandro, nam-ı diğer Ali Can, bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

alex745alejandro kullanıcı ismiyle YouTube’da Videolar paylaşan Ali Can’ın vefat haberi sevenleri tarafından üzüntüyle karşılandı. Nevşehirli olan Ali Can’ın YouTube’da 150.000’de fazla abonesi bulunuyordu.

BMW markasına olan hayranlığıyla ve kendine has samimiyeti ile bilinen Ali Can’ın vefatı sevenlerini hüzne boğdu.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İş Fikirleri

Naapsak ki? Döşe bak döşe gibi replikleri ile hafızalarda yer edinen Ali Can, arkasında birçok anı bıraktı. YouTube’da video paylaşmasını kendi üslubuyla “hatırımız kalsın” diyerek ifade eden Ali Can, “iyiler erken ölür”ün son kurbanı oldu.

Fibhaber’in haberine göre TIR’da yüklü eşyaları boşaltırken rahatsızlanan ve TIR içersinde uyuya kalan Ali Can, daha sonra diğer çalışanlar tarafından şöför kabininde ölü bulunmuş. Kalp krizi geçirdiği daha sonra anlaşılan Ali Can’ın vefat haberi üzerine ailesi Nevşehir’den Almanya’ya gitti.

İlginizi Çekebilir:  Bu Ne Ciddiyetsizlik Arda?

Daha önce, Ali Can’ın vefat haberinden önce, Usta ve Fenomenliğinden bahsettiğimiz Ali Can’ın sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Evet, iyiler erken ölür.

Usta ve Fenomen Şoför: Ali Can

45 yaşında, 17 yaşında bir kız çocuğu babası, içinde her daim yaşama sevinci taşıyan Ali Can’ın vefatı hepimizi üzdü. Allah rahmet eylesin.

İlginizi Çekebilir:  Hakan Hepcan'ın Gomis Hakkında Attığı Irkçı Twit

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi