Setenay Süer Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Setenay Süer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Setenay Süer’den söz edeceğiz.

Setenay Süer Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında dünyaya gelen Setenay Süer, yarışmacı ve oyuncu olarak tanınmaktadır. İlk olarak Kuaförüm Sensin adlı yarışmada adını duyuran Setenay Süer, aynı zamanda aslen Kütahyalıdır. Bir Cast aanasına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdüren Setenay Süer, bu zamana kadar çeşitli projelerde de rol almıştır. Ufak Tefek Cinayetler, Deli Gönül ve Mehmet: Bir Cihan Fatihi projelerinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. Güzel oyuncu Setenay Süer, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide başrolde oynamıştır. Cansu Tuman’ın diziden ayrılması sonucunda Setenay Süer, başrol teklifini kabul etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Arıman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Setenay Süer 1.68 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Setenay Süer, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Setenay Süer hakkında merak edilen sevgilisi annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Arzu Oruç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Kaynak: CNN Turk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz