Sağlık

İmom Latte Süt Yapar mı?

Anneler bebeklerini doğumdan sonrasında uzun bir müddet emzirmek isterler. Uzmanların görüşüde ilk 6 ay anne sütünün oldukca mühim olduğu yönünde. Zaman içinde sütte azalma yada yetmeme korkusu hakim olabilir. Bu şeklinde durumlar sık karşılaşılan durumlardandır. Bazı annelerin sütlerinin azalırken zaman zaman de minik yaramaz bebekler emmeyi bırakır. İmom Latte Kapsül anne sütünü arttırdığı belirtiliyor.

Bebeğiniz emmeyi bırakırsa bir biçimde geri alıştırmak için gayret gösterilmesi gerekiyor. Peki sütüm azaldımı yada yetmiyor mu ? diye düşünen anneler neler yapabilir. Bu şeklinde durumda takviye edici birtakım gıdalar yada çaylar genel anlamda tercih edilmektedir. Yine bu gıda takviyeleri içinde imom latte kapsül bulunuyor peki imom latte kapsül ne işe yarar , hakikaten de süt artırmaya destek mı ?

İmom latte 60 kapsül muhteviyatında omega 3 , vitamin ile beraber mineral ve amino asit bulunmaktadır. Anneler emzirme döneminde bilhassa omega 3 yağ asitlerine gereksinim duyar. Bu kapsül içinde ise bunun yanında A B C D E vitaminleri yer almaktadır. Ayrıca folik asit, biotin, taurin ve öteki muhtelif minareller yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.