Biyografi

Instagram Fenomeni Ala Tokel Kimdir? Nereli ve Kç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Sosyal medya fenomeni Ala Tokel kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ala Tokel’den söz edeceğiz.

Ala Tokel Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

3 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelen Ala Tokel, ilköğretimini Doğa Koleji’nde lise eğitimini Erenköy Kız Lisesi’nde tamamlamış; üniversite eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünde almıştır. Sosyal medya fenomeni Ala Tokel özellikle YouTube’da yayınladığı makyaj videoları ile dikkat çekmektedir. Annesi İranlı babası Türk olan Ala Tokel’in Tara isminde bir de kardeşi vardır. Eren Bülbül ile evlenenen Ala Tokel daha sonra 2017 yılında boşanmıştır. YouTube’da 250 binden fazla abonesi bulunan Ala Tokel Instagram’da da oldukça popüler bir isimdir.

Özellikle Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken ve burada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ala Tokel’in bu kanalda 450 bine yakın takipçisi bulunuyor. Kendisi hakkında merak edilen soruları sizlere aşağıda başlıklar halinde paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Ala Tokel 3 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 25 yaşındadır. Aralık ayında 26 yaşına girecektir. YouTube fenomeni İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Nereli?

Ala Tokel ile ilgili olarak merak edilen bir diğer merak konusu başlık nereli olduğudur. Tokel’in babası İstanbullu bir Türk; annesi ise İranlıdır. Kardeşinin adı Tara annesinin adı ise Menije’dir.

Sevgilisi Kim?

Ala Tokel ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri sevgilinin kim olduğudur. Ala Tokel’in sevgilisi Ahmet Aksöz’dür. 1994 tarihinde dünyaya gelen Aksöz, CHP eski milletvekili Uğur Aksöz’ün oğludur ve Başkent Üniversitesi Uluslar İlişkiler Bölümü’nde ikinci üniversite öğrenimine devam etmektedir. Ala Tokel’in sevgilisi Ahmet Aksöz, bölgesel ligde basketbol oynamaktadır.

Ala Tokel ile İlgili Aramalar

Google’da Ala Tokel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ala tokel aslen nereli, ala tokel kimdir nerelidir, ala tokel kaç yaşında, ala tokel makyaj, ala tokel sevgilisi kim, ala tokel ahmet ersöz, ala tokel eren bülbül, ala tokel kına gecesi, ala tokle düğün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi