Levmont Alerji Yapar mı?

Levmont doktor kontrolünde kullanılması gereken bir ilaçtır. Hap ve sprey şeklinde iki formu bulunur. Levmont antihistaminik ilaç grubunda yer almaktadır.

Levmont alerjik reaksiyon oluşturur mu? Levmont kullandıkta sonra alerji oluşur mu? Sorularınızın cevabı için öncelikle Levmont hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Levmont alerjik rinit ve alerjik rinitle birlikte görülen astım tedavisinde kullanılmaktadır. Antihistaminik bir ilaçtır. Antihistaminik, histaminin etkisini önleyen maddelerdir. Histamin, kişinin alerjk olduğu madde ile karşılaştığında veya iltihap durumlarında ortaya çıkan önemli bir ajandır. En iyi sonucu elde etmek için alerji şikâyetleri ortaya çıkmadan kullanılmalıdır.

Levmont alerji tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Yani Levmont alerji yapmaz. Aksine alerji şikâyetlerini ortadan kaldırmak için kullanılır. Levmont’un etken maddeleri veya prospektüste yer alan yardımcı maddelere alerjiniz varsa Levmont’u kullanmadan önce mutlaka doktorunuzu bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.