Instagram Fenomeni Aslı Atıl Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Aslı Atıl kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslı Atıl’dan söz edeceğiz.

Aslı Atıl Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Utku Uçar’ın yönetmenliğini yaptığı, ülkesi için birçok şeyden feragat etmeye hazır olan eski bir askeri konu edinen, ülkesi üzerinde oynanan oyunları bozmak üzere askerin girdiği mücadeleleri anlatan ‘Kuşatma Yedi Uyuyanlar” isimli filmde görev yapmıştır. İzmir’de yaşamına devam eden Aslı Atıl’ın burada 80 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Erdi Ünver Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Aslı Atıl ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Asli Atıl, 15 Temmuz 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 20 yaşındadır. Temmuz ayında doğduğundan yengeç burcudur.

İlginizi Çekebilir:  Furkan Karaderi Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Aslı Atıl, Instagram üzerinden gündelik yaşamı ile ilgili olarak paylaşımlarına devam etmektedir. Öte yandan İzmirli olduğu bilinen Aslı Atıl’ın aslen nereli olduğu bilinmiyor. Öte yandan güzel fenomen Aslı Atıl şu anda herhangi bir projede yer almıyor. Boyunun kaç olduğu bilgisi de net değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi