Biyografi

Twitch Fenomeni Elanur Pat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Elanur Pat kimdir, nerelidir ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elanur Pat’dan söz edeceğiz.

Elanur Pat Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Twitch üzerinden yaptığı yayınları ile dikkatleri üzerine çeken Elanur Pat, 30 Aralık 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yalova Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı 1. sınıf öğrencisi olan Elanur Pat, WEB Developer & Grafik Tasarım üzerinde kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Kaç Yaşında?

Yukarıda da değindiğimiz gibi Elanur Pat 30 Aralık 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sosyal medya fenomeni 2020 itibariyle şu anda 19 yaşındadır.

Nereli?

Sosyal medya fenomeni Elanur Pat, özellikle Twitch yayınları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bir videosunda da aslen Ordulu olduğunu ifade etmiştir.

Boyu

  • 169

Kilo

  • 58

Burcu

  • Oğlak

Elanur Pat ile İlgili Aramalar

Google’da Elanur Pat ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Elanur Pat ifşa Elanur Pat boyu Elanur Pat kaç yaşında Elanur Pat Sevgilisi Elanur Pat babası Elanur Pat kardeşi Elanur Pat Trabzonspor Elanur pat ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds