Biyografi

İnstagram Fenomeni Aslı Şen Kimdir?

Aslı Şen moda dünyasında, spor dünyasında, iş hayatında ve sosyal medya platformunda oldukça donanımlı bir kadındır. Girişimci kadın olarak Türkiye’de çok ünlü olan fenomen kişi kendi markasını yaratarak herkesin tanıdığı bir ünlüdür. Aslı Şen öncelikle Fenerbahçe spor kulübünün en başarılı ve sevilen başkanlarından Ali Şen ‘in oğlu Metin Şen ile evlidir. 42 yaşında olan fenomen kişi İnstgram dünyasında da oldukça seviliyor.

Aslı Şen Hayatı

Aslı Şen 42 yaşında İstanbul doğumlu ve Bilkent üniversitesi mezunu pazarlama konusunda tecrübeli ve deneyimli eğitimler almıştır. Çoçuğu olmasının ardından işi bırakmış ve şuanda bir kozmetikçi olarak hayatına girişimci bir kadın olarak devam ediyor. Kendisinin uzun uğraşlar sonucu yarattığı Ashley Joy ürünleri olarak oldukça tercih ediliyor. Saç bakımı, maske, şampuan ve serum gibi birçok ürünü içinde barındıran markası çok önemli bir yere sahip. Aslı Şen İnstgram dünyasında ve youtube kanalında birçok önemli ünlü isimlerle röportaj yaparak daha da takipçi sayısını arttırmıştır.

Moda dünyasında oldukça sevilen ve takip edilen fenomen Aslı Şen bir çok markaya stil danışmanlığı yapmıştır. Berke ve Bartu isimlerinde iki oğlu olan Aslı Şen kullandığı sosyal medya platformlarında birçok alanda takipçilerine bilgiler veriyor. Aslı Şen eşi ile yazlık komşusu olarak tanışmış bir flört dönemi yaşamış ve sonrasında ayrılmış fakat uzun bir süre sonra evlilik kararı alarak Metin Şen ile mutlu bir hayatı bulunuyor. Evli mutlu ve çocuklu olan Aslı Şen hem sanat dünyasında hem sosyal medya platformunda çok sevilen ve takip edilen bir kişi olarak karşımıza çıkıyor.

Aslı Şen Paylaşımları

Aslı Şen İnstgram dünyasında 200 bini aşkın tüm dünyadan ve her yaştan kadın erkek birçok takipçiye hitap ediyor. İnstgram sosyal medya platformunda özellikle güzellik, moda, iş hayatı, giyim tarzı ve gündelik hayatıyla ilgili sürekli paylaşım yaparak takipçilerine keyifli anlar yaşatıyor. Videolarında özellikle kadınlar için önemli bilgiler veren Aslı Şen mütevazı bir kişiliğe sahiptir. Paylaştığı resimlerle moda dünyasında oldukça bilgisi ve tecrübesi olduğu görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds