İnstagram Fenomeni Can Akengin Kimdir?

Dünya üzerinde milyonlarca takipçisi olan ve günden güne büyüyerek popülerliğe ulaşan İnstgram uygulaması özellikle gençler tarafından her dakika bakılan bir uygulama haline gelmiştir. Geleceğe yön vermesi çok ilgi çeken insanları içinde barındırması bakımından önümüzdeki yıllarda da çok popüler bir internet uygulaması olarak karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. İnstgram sosyal medya platformunda birçok Blogger ve ünlü fenomen bulunmakta.

Bu fenomenlerden biride kuşkusuz Can Akengin ‘dir. Kedisi moda dergilerine kapak olacak bir genç ünlü kişidir. 200 bine yakın takipçisi olan Can Akengin ‘i birçok ülke ve farklı şehirlerden takip ediliyor. Özellikle genç kişiler tarafından ilgi odağı olan internet fenomeni Can Akengin, İstanbul üniversitesinde öğrenim hayatını devam ettiriyor.

TV Dünyasında Can Akengin

TV dünyası İnstgram fenomenlerine oldukça ilgi gösteren bir platform. Her programda mutlaka İnstgram fenomenlerini görebiliriz. Can Akengin birçok dizi ve televizyon programına katılmış birisidir. Genellikle kendi fotoğraflarını bir moda ikonu olarak paylaşan Can Akengin kızlar tarafından çok beğenilen bir fiziğe sahip. Görüntüsü ile dergilerin ve markaların beğenerek takip ettiği Can Akengin uzun boyu ve tarz stiliyle adeta görenleri şaşkına çeviriyor. Birçok dizi ve programdan teklif alan ve markaya stil danışmanlığı yapmış olan fenomen kişi İnstgram dünyasında da oldukça seviliyor. Esmer görüntüsü ve stil saçları ile tam dergi kapağı olacak bir kişi olarak takip ediliyor.

Can Akengin Takipçileri

Can Akengin sosyal medya platformunda Twitter ve İnstgramı aktif olarak kullanıyor. 20 yaşında olan genç fenomen kişinin daha bu genç yaşta oldukça takipçi sayısına erişiyor. Günden güne gelişen ve büyüyen bir doğal organik takipçi elde eden Can Akengin takip edenler genellikle genç kişiler. Gençlerin moda, tarz ve stil konusunda ilham aldığını ve çok güzel yorumlar ve görüşler yaptığını görüyoruz. Can Akengin birçok alanda kendini geliştiren ve eğitimini devam ettiren İnstgram fenomeni. Spora olan tutkusu da ayrıca dikkat çekiyor. Moda dünyasında var olan ve beğenilen Can Akengin ailesiyle ve melike arzu ile sık sık fotoğraf paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber