Instagram Fenomeni Aylin Bülbül Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram fenomeni Aylin Bülbül kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aylin Bülbül’den söz edeceğiz.

Aylin Bülbül Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Instagram üzerinden yaptığı paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Aylin Bülbül, 1998 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da yaşamına devam eden sosyal medya fenomeni, Acıbadem Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencisidir. Netflix üzerinde çeşitli dizi ve film önerileri yapan Aylin Bülbül, kısa sürede Instagram üzerinde popüler hale gelmiştir.

Instagram üzerinde aaylinbulbull kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Aylin Bülbül’ün burada 80 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan kendi ismiyle yeni açtığı YouTube kanalında ise 300’den fazla abonesi bulunuyor. Genelde makyaj, cilt ve tırnak bakımı gibi videolar çekmektedir. Kolunda, elinde ve göğsünde dövmeleri vardır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Aylin Bülbül hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Aylin Bülbül, Instagram üzerinde paylaştığı bir postun altında gelen yorumda 22 yaşında olduğunu da belirtmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.