Biyografi

Instagram Fenomeni Begüm Ece Coşkun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram fenomeni Begüm Ece Coşkun kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Begüm Ece Coşkun’dan söz edeceğiz.

Begüm Ece Coşkun Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Instagram üzerinde yapmış olduğu paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Begüm Ece Coşkun Haziran 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Makyaj sanatçısı olarak kendisini tanımlayan sosyal medya fenomeni Begüm Ece Coşkun, öte yandan Abhaz olduğunu ifade etmektedir.

Kaç Yaşında?

Begüm Ece Coşkun ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli başlıklardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Begüm Ece Coşkun yukarıda da belirttiğimiz gibi Haziran 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 22 yaşındadır.

Sosyal Medya Hesapları

1bece kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Begüm Ece Coşkun’un Instagram üzerinde 25 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds