Instagram Fenomeni Didar Özdemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram fenomeni Didar Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Didar Özdemir’den söz edeceğiz.

Didar Özdemir Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Marka danışmanı
  • Moda tasarımcısı ve stilist
İlginizi Çekebilir:  Belma Topçakar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Sosyal medya fenomeni, marka danışmanı, moda tasarımcısı ve stilist Didar Özdemir, Altınbaş Üniversitesi Moda ve Giysi Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuştur. Unoise-bag isimli ticaret sitesinin kurucusu olan Didar Özdemir, aynı zamanda sosyal medya hesaplarından da gündelik yaşamıyla ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Instagram üzerinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Didar Özdemir, kısa sürede takipçi sayısını artıran Didar Ödemir, kısa sürede popüler olmayı başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Barış Gürses Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

2017 yılında Altınbaş Üniversitesi Moda ve Giysi Tasarımı Bölümü’ne başlayah Didar Özdemir, bölümünden 2020 itibariyle mezun olmuştur. Instagram üzerinde flaneir kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapan Didar Özdemir’in bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Didar Özdemir ile ilgili olarak merak edilen kaç yaşında ve nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Manolya Aşık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara