Biyografi

Tiktok ve Instagram Fenomeni Sude Durmuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boy ve Kilosu

Sude Durmuş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sude Durmuş’tan söz edeceğiz.

Sude Durmuş Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

17 Ekim 2001 tarihinde dünyaya gelen Instagram ve Tiktok fenomeni Sude Durmuş bu platform üzerinde paylaştığı videoları ve fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Aslen Trabzonlu olan Sude Durmuş Aydın Kuşadası’nda yaşamaktadır. Fiziği ve güzelliği ile büyük beğeni toplayan Sude Durmuş hem Instagram’da hem de Tiktok’ta oldukça popüler bir isimdir.

Kaç Yaşında?

Sosyal medyanın şimiden en popüler isimlerinden biri olan Sude Durmuş yukarıda da belirttiğimiz gibi 17 Ekim 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani Tiktok ve Instagram fenomeni Sude Durmuş şu anda 18 yaşındadır. Kısa bir süre sonra ise 19 yaşına girecektir.

Boyu ve Kilosu

Sosyal medya fenomeni Sude Durmuş ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de boyu ve kilosudur. Sude Durmuş 1.70 boyunda ve 52 kilodur.

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde sudedurmuss kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Sude Durmuş’n burada 160 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde ise sude.durmuss kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapmaktadır. 20 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds