Biyografi

Instagram Fenomeni İlayda Sürücü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İlayda Sürücü kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca sosyal medya paylaşımları ile dikkat çeken İlayda Sürücü’den söz edeceğiz.

İlayda Sürücü Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Özellikle Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken İlayda Sürücü 22 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde lisans eğitimine devam eden İlayda Sürücü, bir yandan da sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaktadır. Kısa sürede büyük beğeni toplayan ve güzelliği ile ilgi gören İlayda Sürücü, Instagram’ın en popüler isimleri arasında yer almaktadır.

Kaç Yaşında?

İlayda Sürücü ile ilgili olarak takipçilerinin en çok merak ettiği konu başlıklarından biri kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni İlayda Sürücü, yukarıda da değindiğimiz gibi 22 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 22 yaşındadır. Öte yandan İlayda Sürücü yengeç burcudur. Nereli olduğunun cevabını ise en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.