Instagram Fenomeni Merve Can (meri.mervecan) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Merve Can ya da kullanıcı ismiyle meri.mervecan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Can’dan söz edeceğiz.

Merve Can (meri.mervecan) Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Sosyal medya fenomeni Merve Can, 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Instagram üzerindeki paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Merve Can, aynı zamanda da Tiktok videoları ile de büyük beğeni almıştır. Kişisel gelişim kitaplarını okumayı sevdiğini ifade eden Merve Can, en sevdiği rengin de siyah olduğunu belirtmektedir.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Merve Can hakkında merak konusu olan en önemli başlıklardan biri de kaç yaşında olduğudur. Merve Can yukarıda da belirttiğimiz gibi 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 20 yaşındadır.

Boyu ve Kilosu?

Öte yandan Merve Can ile ilgili olarak takipçilerinin en çok merak ettiği sorulardan biri de boyu ve kilosunun kaç olduğudur. Sosyal medya fenomeni Merve Can 1ç69 boyundadır, 57 kilodur.

Instagram hesabında 75 binden fazla takipçisi bulunan Merve Can’ın Tiktok üzerinde de 35 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.