Instagram Fenomeni Merve Tuna Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Merve Tuna kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Tuna’dan söz edeceğiz.

Merve Tuna Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Merve Tuna 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Anne tarafından İzmirli baba tarafından da Almanya/Amasyalı olan sosyal medya fenomeni Galatasaray takımını tutmaktadır. Öte yandan en sevdiği rengin kırmızı olduğunu belirten Merve Tuna Bodrum ve Çeşme’yi en sevdiği tatil beldeleri olarak tanımlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Recai Kutan Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Siyasi Hayatı ve Görüşü

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Merve Tuna hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Instagram’ın şimdiden popüler isimlerinden biri olan Merve Tuna yukarıda da değindiğimiz gibi 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 22 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Timur Soykan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Nereli?

  • Anne tarafından İzmir baba tarafından Amasyalı

Instagram üzerinde mervetunna kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Merve Tuna’nın bu platform üzerinde 60 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara