Instagram Fenomeni Zeynep Ersöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Zeynep Ersöz kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Ersöz’den söz edeceğiz.

Zeynep Ersöz Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ve videoları ile büyük beğeni toplayan Zeynep Ersöz, 1 Eylül 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Birçok sporla yakından ilgilenen Zeynep Ersöz, orta oyun kurucu olarak bir süre Muratpaşa Belediyespor takımında hentbol oynamıştır. Şu anda ise Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Spor Bilimleri Bölümü’nde öğrencidir.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Zeynep Ersöz ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Zeynep Ersöz, Türkiye Hentbol Federasyonu’nun resmi sitesinde yer alan bilgilere göre 1 Eylül 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 20 yaşındadır.

Instagram üzerinde zeyersoooz kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Zeynep Ersöz’ün bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan Zeynep Ersöz ile ilgili olarak merak edilen sevgilisi var mı, nereli gibi soruların yanıtlarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: