Biyografi

Tiktok ve Instagram Fenomeni Nikol Yertutan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Nikol Yertutan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nikol Yertutan’dan söz edeceğiz.

Nikol Yertutan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Tiktok ve Instagram üzerinde hayli popüler olan Nikol Yertutan 2003 yılında dünyaya gelmiştir. Instagram üzerinde 80 binden fazla Tiktok üzerinde de 1 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır.

Kaç Yaşında?

Tiktok ve Instagram fenomeni Nikol Yertutan ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Yerutan Tiktok üzerinde yayınladığı bir videoda 17 yaşında olduğunu belirtmiştir.

Sevgilisi Kim?

Öte yandan Nikol Yertutan ile ilgili olarak en çok merak konusu olan konu başlığı sevgilisinin kim olduğudur. Sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere sevgilisinin ismi Enes Enver Beder’dir.

Öte yandan Tiktok üzerinden çektiği bir videoda Nikol Yertutan en sevdiği renklerin gri ve siyah olduğunu, burcunun da yengeç olduğunu belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi