Instagram Fenomeni Melissa Pınar Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Melissa Pınar Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melissa Pınar Arslan’dan söz edeceğiz.

Melissa Pınar Arslan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1999 yılında dünyaya gelen Melissa Pınar Arslan özellikle Instagram üzerinde yaptığı paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Güzelliği ile büyük kitleler tarafından oldukça beğenilen Melissa Pınar Arslan, kısa sürede Instagram üzerinde popüler olmayı başarmıştır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Melissa Pınar Arslan ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Melissa Pınar Arslan yukarıda da belirttiğimiz gibi 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 21 yaşındadır. Sosyal medya fenomeni kendisi hakkında detay soruları Instagram üzerinden soru-cevap olarak paylaşmıştır. Bunlardan biri de sigara ile ilgilidir. Melissa Pınar Arslan sigara kullanmadığını dile getiriyor.

Instagram Hesabı

Sosyal medyada Instagram’ı oldukça aktif bir şekilde kullanan Melissa Pınar Arslan, burada melissapiinar kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır. Kendisinin Instagram üzerinde 175 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

One thought on “Instagram Fenomeni Melissa Pınar Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

  • Eylül 21, 2020 tarihinde, saat 4:16 am
    Permalink

    Ne fenomeni kimlerin fenomeni?ne katmış gençlere kıcını basını abazalarına açmaktan baska? Böyle faydasız bi tip zaten anca bızım ulkemizde orası burası ile prim yapıp sayfasından reklam yapıp yattığı yerden para kazanıp kıcını buyutur. Bi ara sırf hıcbır ozellıgı olmamasına rağmen takıpcı sayısı dıkkatımı cektı takıp ettim. Bomboş, cahil, klasik ünlü olayım diye kıcını yırtan bir insan. Kendi genclerımızı fenomen diye ozendırdıgınız bu kız bıldıgınız ruh hastası

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: