Biyografi

Zeynep Diker Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Zeynep Diker kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeynep Diker’den söz edeceğiz.

Zeynep Diker Kimdir?

  • Oyuncu.

2018 senesinde Ofsayt adlı tiyatro oyununda rol alan Zeynep Diker, ilk kamera önü deneyimini ise Show TV ekranlarında yayınlanan Baba adlı dizide yaşamıştır. Güzel oyuncu Zeynep Diker, söz konusu dizide Zeynep Saruhanlı karakterine hayat verecek. Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Beril Pozam, Ayda Aksel, Özge Yağız, Hakan Kurtaş, Bihter Dinçel, Taner Rumeli gibi oyuncuların yer aldığı Baba dizisi, 15 Şubat 2022’de yayınlanmaya başlamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak görev yapan Zeynep Diker, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Zeynep Diker hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.