Instagram Fenomeni Serpil Cansız Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Serpil Cansız kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serpil Cansız’dan söz edeceğiz.

Serpil Cansız Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.
  • Bu Tarz Benim eski yarışmacısı

1987 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Serpil Cansız, ailesi ile beraber İstanbul’da yaşamaktadır. Bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim isimli yarışmaya katılan Serpil Cansız aynı zamanda dans eğitmenidir. Çocukluğundan bu yana dans eğitimi aldığını ifade eden Serpil Cansız asıl ününü de bu yarışma sayesinde kazanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  YouTube ve Instagram Fenomeni Yıldızhan Deniz Karasu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Boyu ve Kilosu

Serpil Cansız ile ilgili olarak merak edilen en öenmli sorulardan biri de boyu ve kilosudur. Sosyal medya fenomeni ve dans eğitmeni Serpil Cansız 1.63 cm boyunda olup 49 kilodur.

Kaç Yaşında?

Öte yandan Serpil Cansız ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer başlık da kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni ve dans eğitmeni Serpil Cansız yukarıda da değindiğimiz gibi 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 33 yaşındadır. Öte yandan Instagram üzerinde 300 binden fazla takipçiis bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Buket İncigöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir