Biyografi

Instagram Fenomeni Selen Cebe Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Selen Cebe kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı Instagram fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selen Cebe’den söz edeceğiz.

Selen Cebe Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ve videoları ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Selen Cebe 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Aydın Kuşadası Makbule Hasan Uçar Anadolu Lisesi’nden 2015 yılında mezun olan Selen Cebe, İzmir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü tam burslu olarak kazanmıştır.

2016 yılında üniversitenin 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılmasının ardından TBMM, üniversitenin bulunduğu yerde faaliyet gösterecek olan İzmir Demokrasi Üniversitesi adında bir devlet üniversitesi kurulmasına karar vermiş, bazı öğrenciler İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’ne yerleşirken bazı öğrenciler de civar üniversitelere yerleştirilmiştir.

Selen Cebe de üniversitenin kapatılmasının ardından Yaşar Üniversitesi’ne geçiş yapmıştır. Instagram üzerinden paylaştığı gönderilerde okuduğu bölümü sevmediğini ifade etmektedir. Sevgilisinin adı Erdinç Erdim’dir. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü öğrencisidir. Instagram üzerinde sık sık sevgilisi ile beraber fotoğraflar paylaşmaktadır.

Instagram üzerinde aktif bir şekilde paylaşımlarıma devam eden Selen Cebe’nin bu platform üzerinde 70 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Selen Cebe hakkında merak edilen boyu kaç, annesi babası kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Selen Cebe ile İlgili Aramalar

Google’da Selen Cebe ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selen Cebe kimdir Selen Cebe kaç yaşında Selen cebe ekşi Selen Cebe boy kilo, selen cebe sevgilisi nerede okuyor, selen cebe aslen nereli, selen cebe instagram kimdir nerelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi