Biyografi

YouTube Fenomeni Japon Hamza Kimdir? Nereli? Ne iş Yapıyor?

Japon Hamza kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Japon Hamza’dan söz edeceğiz.

Japon Hamza Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Sosyal medyanın en eğlenceli hesaplarından biri olan Japon Hamza, özellikle YouTube’da hayli popüler olan isimlerin başında yer alıyor. Bu yazımızda, diğer yazılarda olduğu gibi Japon Hamza hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aşağıda sizlerle başlıklar halinde paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Japon Hamza ile ilgili en çok merak edilen konu başlıklarından biri de kaç yaşında olduğudur. YouTube kanalı üzerinden paylaştığı bir videoda Japon Hamza, 22 yaşında olduğunu ifade etmiştir.

Nereli?

Öte yandan Japon Hamza ile ilgili olarak hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de nereli olduğudur. Baba tarafından Niğdeli anne tarafından Konyalı olan Japon Hamza, Tokyo’da dünyaya gelmiştir. Japon vatandaşlığı bulunan Japon Hamza’nın babası master yapmaya Japonya’ya gitmiş annesi ile evlenmiştir.

Ne İş Yapıyor?

Japon Hamza hakkında merak konusu olan bir diğer başlık ne iş yaptığıdır. YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda Japon Hamza, Türkiye’de faaliyet gösteren bir firmanın Japonya’da satış işleri ile ilgilendiğini, satışa yardımcı olduğunu ve sık sık bu nedenden dolayı japonya’ya gittiğini ifade etmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunan Japon Hamza, 8 Ağustos 2017 tarihinde YouTube kanalını açmış ve videolar yayınlamaya başlamıştır. Bu zamana kadar toplamda 20 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşan Japon Hamza’nın 200 bine yakın da abonesi bulunmaktadır.

Japon Hamza ile İlgili Aramalar

Google’da Japon Hamza ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; japon hamza – youtube Japon Hamza annesi JAPON Hamza Soyadı Japon Hamza kimdir Japon Hamza ailesi Japon hamza Instagram Japon Hamza doğum tarihi Japon Hamza ekşi

2 thoughts on “YouTube Fenomeni Japon Hamza Kimdir? Nereli? Ne iş Yapıyor?

  • Ebru

    Bu bilgi yanlış Annesi Ermenekli yani Karamanlı

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi