Teknoloji

Instagram Hikayesine Link Verme Şartları

İnternet dünyasında ne kadar popüler olduğunuz önemli. Tabii bu internet sitesi sahipleri yani kurumsal taraf için de önemli. En önemlisi her taraftan reklam teknikleri, stratejileri ile bombardıman yaparak belli bir kitleye ulaşmak. Bu yazıda Instagram sayfanız tarafından bu çabaya destek olacak bir yöntemden bahsedicez. Instagram hesabınızda hikayeden sitenize link verme nasıl olur?

Bunun ilk denemelerini Instagram sadece onaylı sayfalar ile başlatmıştı. Kullanıma yaymaya yavaş yavaş devam ediyor. Fakat bu özellik maalesef ki tüm kullanıcılar için açık değil. Instagram hesabınızdaki hikaye ğzerinden link verebilmeniz için birkaç kritere uymanız gerekiyor. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim ki bu kritetlere uysanız da Instagram story üzerinde link paylaşma özelliğinin aktif olacağını garanti edemiyoruz.

Bunlardan ilk şart sayfanızın kurumsal olması ve 10 bin takipçinin üzerinde bir hayran kitlesine sahip olmanız. Takipçi işini halledebilmek için ucuza bot takipçi satın alabilirsiniz. Geride kalan 3-4 bin orjinal takipçiden gelen hitler bile işinize yarayacaktır.

Aynı taktikleri diğer sosyal medya hesaplarında da deneyebilirsiniz. Fakat burada Instagram açık ara daha avantajlı görünüyor. Bunun sebebi story üzerinde çok daha fazla etkileşime ulaşabilmeniz olarak görülebilir. Dünyanın en çok kullanıcısına sahip internet sitelerinden biri olan Instagram üzerinden sitenize organik hit sağlamak işte bu kadar kolay!

Kullanım ile alakalı sorularınızı yorum olarak gönderebilirsiniz. Yapılması gereken adımların hepsini uyguladığınızda etkileşimdeki muhteşem artışa siz de şahit olacaksınız.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.