Biyografi

Instagram ve YouTube Fenomeni Beliz Şen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Beliz Şen kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve sosyal medyada popüler olmuş bazı kişilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beliz Şen’den söz edeceğiz.

Beliz Şen Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

10 Eylül 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Beliz Şen, özellikle YouTube üzerinden paylaştığı videoları ve Instagram’dan paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Lisans eğitimini İzmir Yaşar Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tam burslu olarak tamamlayan Beliz Şen, aynı zamanda yüksek lisans yapmayı da istemektedir.

Boyu & Kilosu & Burcu

Kariyerine sosyal medyadan devam eden Beliz Şen, özellikle bu platform üzerinde çektiği makyaj, cilt bakım, temizlik, giyim, moda, gündelik yaşam gibi videoları ile de kısa sürede büyük beğeni toplamıştır. Sosyal medya fenomeni Beliz Şen, 1.72 boyundadır ve 57 kilodur. Ayrıca Başak burcudur.

Öte yandan 17 yıldır yüzücülükle ilgilenen Beliz Şen, Arkas Spor Kulübü’nde lisanslı yüzücüdür. Beliz Şen, ünlü şarkıcı Bengü’nün de yeğenidir. Kendisi hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de babasının kim olduğudur. Ancak bu konuda net bir bilgi yoktur.

Beliz Şen ile İlgili Aramalar

Google’da Beliz Şen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; beliz şen’in babası kimdir Beliz Şen Instagram BELİZ ŞEN YouTube beliz şen bengü’nün neyi Beliz Şen yüzücü Beliz Şen boyu Beliz Şen Kimdir Beliz Şen Bengü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.