Biyografi

Instagram ve YouTube Fenomeni Selma Çiçekdal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Selma Çiçekdal kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selma Çiçekdal’dan söz edeceğiz.

Selma Çiçekdal Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

4 Şubat 1993 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelen Selma Çiçekdal, lisans eğitimine Beykent Üniversitesi – İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde devam etmektedir. YouTube’da çektiği makyaj, kişisel bakım gibi videoları ile popüler olmuştur. 2016 yılında YouTube’a katılan Selma Çiçekdal, Rusça ve İngilizce bilmektedir. Aksanlı konuşması ile de dikkatleri üzerine çeken Selma Çiçekdal’ın YouTube’da yüz binlerce abonesi bulunmaktadır. 1993 doğumlu YouTube fenomeni Kova burcudur.

Boyu & Burcu & Kilosu

  • Selma Çiçekdal 1.59 boyunda ve 52 kilodur. Burcu kova, yükseleni Akreptir.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 125 binden fazla takipçisi bulunan Selma Çiçekdal’ın YouTube üzerinde de 130 binden fazla abonesi bulunmaktadır. 26 Ağustos 2013 tarihinde YouTube’a katılan Selma Çiçekdal’ın videoları toplamda 5 milyondan fazla izlenme almıştır.

Kaç Yaşında?

Selma Çiçekdal ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli konu başlıklarından biri de kaç yaşında olduğudur. YouTube fenomeni Selma Çiçekdal, yukarıda da belirttiğimiz gibi 4 Şubat 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 27 yaşındadır.

Öz babası ve annesi 3 yaşındayken ayrılmıştır. Üvey babası İç Mimardır. Annesinin işkolik olmasından dolayı bir süre anneannesinde büyüdüğünü ifade eden Selma Çiçekdal YouTube videolarında Roaccutane sivilce ilacının kullanım sürecini, yüz tüylerini, burun ameliyatı, cilt bakımı, gibi merak edilenleri de detaylı olarak anlatmaktadır. Eski sevgilisinin kim olduğu hakkında bilgiler net değildir.

Selma Çiçekdal ile İlgili Aramalar

Google’da Selma Çiçekdal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selma Çiçekdal eski sevgilisi Selma Çiçekdal orhan Selma Çiçekdal boy kilo Selma çiçekdal ekşi Selma çiçekdal eski hali Selma Çiçekdal Blog Selma Çiçekdal Twitter Selma Çiçekdal Roaccutane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi