YouTube ve Instagram Fenomeni Aygül Yılmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Aygül Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını konu edinmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Aygül Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Aygül Yılmaz Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

30 Mart 1996 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Aygül Yılmaz’ın annesi Almanca öğretmenidir. Babası ise tekstille uğraşmaktadır. İki kardeşi olan sosyal medya fenomeni lise eğitimini Bursa Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Öte yandan lisans eğitimini ise tam burslu bir şekilde Yeditepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlamıştır.

YouTube kanalı açmaya karar veren Aygül Yılmaz, YouTube’a ilk videosunu 2017 yılında atmıştır. Daha çok gezi, makyaj, cilt bakım, güzellik, gündelik hayat gibi videolar çeken Aygül Yılmaz, videolarında görsel unsurları ön planda tutuyor. Aynı zamanda saç örme videoları ile de popülaritesini artırmıştır.

Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok sevdiğini dile getiren Aygül Yılmaz bu zamana kadar, Milano, Viyana, Budapeşte’ye gitmiş. Tiktok üzerinde de videoları bulunan Aygül Yılmaz’ın özellikle saç modelleri, ıslak kek, cilt bakım, makyaj, gündelik hayatla ilgili çektiği videoları ile ünlenmiştir.

Boyu & Kilosu & Burcu

Sosyal medya fenomeni Aygül Yılmaz ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de boyu, kilosu ve burcudur. Aygül Yılmaz, 1.60 boyundadır ve 46 kilodur. Ayrıca Koç burcudur.

Aygül Yılmaz ile İlgili Aramalar

Google’da Aygül Yılmaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aygül Yılmaz Kimdir Aygul yilmaz TikTok Aygül yılmaz Instagram Aygül yılmaz süslü Aygül yılmaz ekşi Aygül Yılmaz YouTube Aygül Yılmaz Saç Modelleri Aygül Yılmaz kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.