Teknoloji

iPhone Kapalı Ne Demek?

Önceki teknoloji makalelerimizde çok detaylı bir şekilde Apple iPhone cihazların kullanımı ile ilgili bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmıştık. Bu makalemizde iPhone kapalı uyarısı hakkında genel bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Burada bahsettiğimiz kapalı, telefonun tamamen kapanması değil, telefon açık olmasına rağmen bu şekilde bir uyarı almanız ile ilgilidir.

iPhone kapalı demek, telefonun şifresinin çok fazla sayıda hatalı girildiğini ifade eder. Telefon güvenlik amacıyla kendini koruma moduna alır ve yetkisiz erişimi kısıtlamak için kapanır. Burada bir miktar veri kaybı yaşayacağınızı üzülerek belirtmemiz gerek. Çünkü aşağıda belirteceğimiz adımlar, telefon içindeki bilgilerin kaybolmasına sebebiyet verecektir. Ancak App Store yedekleriniz varsa bu noktada da problem olmayacaktır.

  • Bilgisayarınıza en güncel iTunes indirin,
  • Telefonunuzu tamamen kapatın,
  • Ses kısma ve ana ekran veya kilit tuşuna basılı tutarken bağlantı kablosunu takın,
  • iTunes logosu görülecektir,
  • Ekranda iPhone’a geri yükle seçeneğine tıklayın.

Şimdi telefona yeni yazılım inecek ve resetleme işlemi yapılacaktır. İşlem bittikten sonra tekrar gönül rahatlığıyla cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Konu hakkındaki yorumlarınızı aşağı bırakınız ve cevaplayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds