Teknoloji

iPhone Panic Full Ne Demek?

iPhone cihazlarda başa bela olan panic full hatası, bugünkü makalemizin ana konusu olacaktır. Bu hatayı ekranda gördüğünüz anda yapabileceğiniz çok az şey var. İnternet sitelerinde göreceğiniz detaylı anlatımların çoğu panic full hatasını çözmeye yeterli olmayacaktır. Bunun sebebi panic full hatası çoğunlukla donanımsal, yani bozuk bir telefon parçasından kaynaklanır.

  • Telefon reboot ekranında takılır kalır,
  • iPhone sürekli kendi kendine kapanıp açılırsa

Panic full hatasının belirtilerini alıyorsunuz demektir. Bunun yazılımsal olmadığına emin olmanın tek yolu telefonu bilgisayar vasıtasıyla resetlemeye çalışmaktadır. Bu adımdan sonra telefonunuzda bulunan veriler tamamen silinecektir. Telefona tamamen yeni yazılım indirip iTunes vasıtasıyla kurun. Eğer takıldığınız bir aşama olursa yoruma yazarsanız hızlıca cevap verebiliriz. Bu işleme izin vermiyor ya da yine de panic ekranında takılı kalıyorsa işte o zaman telefon naneyi yemiş demektir. Sakin olun ve telefonunuzu en yakın iyi bir teknik servis götürün. Ayrıca garantiniz varsa bu hata genellikle garanti kapsamındadır. Yetkisiz müdahaleye izin vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi