iPhone Saklama Alanı Diğer Kısmı Nedir? Nasıl Temizlenir?

iPhone saklama alanında yer alan diğer bölümü (kısmı) nedir ve nasıl temizlenir? iPhone saklama alanındaki diğer bölüm ne anlama geliyor? Daha önceki yazılarımızda iPhone modelleri için saklama alanında yer açmanın çeşitli yollarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca iPhone saklama alanındaki diğer kısmından ve bu bölümün silinip temizlenmesinden söz edeceğiz.

iPhone Saklama Alanındaki Diğer Kısmı Nedir?

iPhone saklama alanında yazan diğer kısmı, telefonun kendi sistem büyüklüğünü ifade eden bölümdür. Bu bölüm, telefondaki diğer belge ve uygulamalardan farklı olarak sistemin kendi dosyasıdır.

İlginizi Çekebilir:  Ekşi Sözlük'te 'Aramaya İnanmak' Ne Demek?

iPhone modellerinde en sık rastlanan sorunlardan olan ve saklama alanı probleminde çokça karşılaşılan “saklama alanındaki diğer” kısmı, pek çok kullanıcı tarafından da fark edilmiştir.

iPhone Saklama Alanındaki Diğer Kısmı Nasıl Silinir?

iPhone saklama alanındaki diğer kısmı, sistemin kendi büyüklüğü olduğundan default olarak telefonun bir parçasıdır ve bu bölüm kullanıcılar tarafından silinemez veya telefondan kaldırılamaz.

Kullanıcılar “Ayarlar” bölümünden “iPhone Saklama Alanı” kısmına girdiklerinde en altta “sistem” sekmesi altında bir sayı olduğunu göreceklerdir. Burada ifade edilen rakam, uygulama ve belgeler değil sistemin kendi büyüklüğüdür. Sistem, bu sekmeye tıklamaya ve bu alana müdahale etmeye de izin vermemektedir. Bu nedenden dolayı “diğer” alanı sistem büyüklüğünü ifade etmekte ve bu bölüm silinmemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Redmi Note 8 Güncelleme Hatası Çözümü

iPhone Kullanıcıları Saklama Alanını Nasıl Artırabilir?

iPhone marka telefon kullanıcılarının, özellikle 16 ve 32 GB depolama alanına sahip kullanıcıların en çok merak ettiği soruların başında saklama alanının nasıl artırılacağı yer almaktadır. Bu sorumuzun cevabını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Zula Hata Oluştu Could Not Open Request Ne Demek?

iPhone saklama alanındaki diğer kısmı hakkında Google üzerinden arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; iphone saklama alanı diğer silme, iphone saklama alanı diğer kısmı, iphone saklama alanı diğer kısmı nedir, iphone saklama alanı diğer kısmı silme, iphone saklama alanı diğer temizleme, iphone saklama alanı diğer ne demek, iphone saklama alanı diğer bölümü nedir, iphone saklama alanı sistem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz