Biyografi

İrfan Özata Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Müzikleri? Evli mi?

İrfan Özata kimdir, nereli ve kaç yaşında, şarkıları, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İrfan Özata’dan söz edeceğiz.

İrfan Özata Kimdir?

  • Besteci&Şarkıcı.

14 Ocak 1983 tarihinde Ordu’da dünyaya gelen İrfan Özata, dünyaca ünlü bazı müzisyenlere saksofon ve yan flüt çalmış ve vokalistlik yapmıştır. 2013’te ”Yanlış Fotoğraf” isimli ilk single’ını yayınlayan İrfan Özata, ayrıca ”Tuhaf Geliyor” ve ”Hasret Türküsü” isimli klip şarkısını yayınlamıştır. İrfan Özata, 2015 yılında ise ”Emir Büyük Yerden” adlı single’ını çıkarmıştır. İrfan Özata, müzik eğitimlerini ise Bursa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde ve Uludağ Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan İrfan Özata, müzisyenlik çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı müzisyen İrfan Özata hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.wikipedia.org, İrfan Özata, erişim tarihi: 23 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.