Biyografi

Sosyal Medya Fenomeni Aybüke Nur Demirci (Özkul) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Aybüke Nur Demirci kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aybüke Nur Demirci’den söz edeceğiz.

Aybüke Nur Demirci Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Aybüke Nur Demirci ya da Aybüke Nur Özkul. Instagram ve YouTube’da moda, giyim, cilt bakım, seyahat, film, kitap gibi pek çok konuda içerik üreten ve paylaşan sosyal medya fenomeni Aybüke Nur Demirci hakkında merak edilenleri aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medyanın en çok takip edilen fenomenleri arasında yer alan Aybüke Nur Demirci hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu sorusu yer alıyor. Özellikle Instagram’da hayli popüler olan Aybüke Nur Demirci, şu anda 22 yaşındadır.

Nereli?

Aybüke Nur Demir aslen Denizlili ancak doğum yeri Ordu’dur. Öte yandan daha önce ailesi ile beraber İzmir’de yaşamaktaydı. Demirci aynı zamanda 3 hafta da bir de İstanbul’a gittiğini dile getiriyor. Şu anda yaşamına Gaziantep’te devam etmektedir.

Burcu?

— İkizler

Kendisi Hakkında Merak Edilenler

Çok konuşan, konuşmayı seven Aybüke Nur Demirci, YouTube kanalını da bu yüzden açtığını ifade etmiştir. Gel gitli olduğunu, sabah farklı akşam farklı bir karaktere büründüğünü dile getiriyor. Öğrenciliğin hayattaki en güzel şeylerden biri olduğunu ifade eden Aybüke Nur Demirci, yabancı dizileri çok sevdiğini, keman dersleri aldığını, videolarını izlediğini, spor ve pilates egzersizleri yaptığını belirtmiştir.

Gaziantep’te yaşayan Aybüke Nur Demirci, Gaziantep Üniversitesi’nde Moda Tasarımı ve Tekstil okuyor. Daha önce İlahiyat okuyan Aybüke Nur Demirci, 1.5 yıldır evlidir, şu anda çocukları yoktur.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 500 binden fazla takipçisi bulunan Aybüke Nur Demirci’nin kullanıcı ismi aybukenurdemirci şeklindedir. Öte yandan kendi ismiyle Ocak 2018’de açtığı YouTube hesabında 40 binden fazla abonesi vardır ve toplamda 2 milyondan fazla izlenme almıştır.

Aybüke Nur Demirci ile İlgili Aramalar

Google’da Aybüke Nur Demirci ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; aybüke nur demirci kimdir, aybüke nur demirci, aybüke nur demirci boyu, aybüke nur demirci annesi, aybüke nur demirci aybüke nur demirci, aybüke nur demirci eşi, aybüke nur demirci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds