Işık Kulesi Nedir, Ne İşe Yarar, Özellikleri Nelerdir?

ışık kulesi, zorlu arazilerde ışık kaynağı bulunmayan yerlerde mobil acil yardım araçlarına ya da bina çatılarına monte edilebilen mobil aydınlatma sistemidir. Özellikle havalanında, insanların toplu hareket edeceği alanlarda, platformlarda ve toplumsal olaylara müdahale gerektiren yerlerde kullanılmasına yönelik düşünülen ışık kulesi, dünyada en çok satan will burt night scan tarafından hizmete sunuluyor.

Will burt night scan özelliklerine göre değişebilen ancak her özellik ve ürününde maksimum performans ve mobil aydınlatma garantisi sunan bir cihazdır. Özelliklerine bakıldığında, daha fazla yükseklik, her yükseklikte eşit aydınlık, çift eğim özelliği, daha çok güç seçeneği, daha fazla kurulum seçeneği, daha fazla ışık seçeneği, ışık kapsaması itibariyle hızlı ve esnek oluşu, maliyet tasarrufu ve esnek kurulumla, en kısa zamanda en iyi verimi almayı amaçlayan ışık kulesidir.

Tüm coğrafyalarda kullanımı müsait olup sıra dışı hava olaylarında dahi kullanılabilmektedir. Çünkü elokslanmış alüminyum direk yapısı sayesinde hava basınçlı olarak üretilmektedir.

Will-burt night scan özellikleri nelerdir?

%56’ya kadar daha yüksek, Yeni 25 ft. / 7.5 m’ye varan çatı montesi, 30 ft. / 9 m’ye varan dikey montaj, Aydınlatma için tam olarak yükselmesine gerek yoktur. Tek düğme ile “otomatik yükselme”, Her Yönde Işık, Önde ve arkada eşit ışık sunar. Will burt night scan Hafif ağırlık, %42’den daha fazla oranda daha hafif, dâhili pnömatik sistem ile tam elektrikli, farklı ve harici kompresörle çalıştırabilme özelliği, ac veya dc ile beslemeli modeller ile dâhili güç kablolarına sahiptir. Seçilecek 8 platform, Kabin veya gövdeye çatı montajı, Dâhili veya harici dikey montaj özelliklerine sahiptir.

En popüler markalarla çalışan ışık kulesi, led ve halojen türleri, 400’den fazla ışık ve kule kombinasyonu, mobil aydınlatma sistemlerinin müşteriye kullanımda çok büyük kolaylık sağlar. her türlü duruma uyum sağlar ve hızlı çalışması güvenlik ve etkinliği arttırır.

Yakıt ve kurulum (çatı güçlendirmesi olmaksızın), Diğer ekipmanları almak için daha fazla tasarruf sağlar. Ayrıca Yeni yapım veya ikinci el için uyumlu, jeneratör gerektirmeyen seçeneklerle maddelerden ve hasarlardan korunma ve eşsiz araç şartnamelerinize uygun daha fazla türdeki araçlara kuruluma izin verir. Özel Gerekliliklerinizi Karşılar, Bütçeye uygunluk için modüler ve farklı tasarımlar geliştirilebilir. Daha az güç tüketimi ve Yüksek lümen çıktısına sahiptir. Kanada’nın soğuğu ve karından, Afganistan’ın kumu ve tozuna kadar test edilip onaylanmıştır.

Işık kulesine kameralarda entegre edilebilirken genellikle ağır kurtarma araçları, tam ölçekli mobil komuta merkezleri, havaalanı kurtarma ve yangınla mücadele araçları ve geniş çekici araçlarında kullanılması önerilir. 210,000 lümene kadar ulaşabilen Will Burt Night Scan Dikey Işık Kulesi, maksimum ışık ve yüksekliğin gerekli olduğu her araç için ideal bir mobil aydınlatma aracıdır.

Will-Burt Işıklandırma çözümlerine, ilave görüş alanı ve güvenlik için güvenilir, kompakt flaş ışıkları dahil edilebilir. Anlık flaş, inişli çıkışlı, darbeye dayanıklı polikarbonat tepe ve tabanlı ve 12V’den 24V DC’ye kadar tüm voltajlarda çalışmak üzere otomatik olarak uyum sağlayan bir çifte flaşlı güç kaynağı özeliklerini taşıyabilir. SAE J1318 3. Sınıf şartnamelerini karşılar ve LED çakarları ile çeşitli renklerde mevcuttur: kehribar, mavi, berrak, kırmızı ve yeşil olarak çeşitli kullanım amaçlarına yönelik tasarlanmış ve geliştirilen ışık kulesi, dünyanın en çok tercih edilen mobil aydınlatma çözümüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.