İSPARK Çalışanı Bekir Aslıtürk Kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İSPARK’ta çalışan ve sosyal medyada gündem olan Bekir Aslıtürk kimdir? İSPARK kabini içinde çektiği fotoğraflarının altına “tüyü bitmemiş yetimin hakkı var” yazarak “paraları FETÖ’cülere ve CHP’lilere vermem” diyen Bekir Aslıtürk ismi bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. 

Tekirdağ’da Yazlığı Var 

İSPARK çalışanı Bekir Aslıtürk, Facebook hesabından paylaştığı fotoğrafta Tekirdağ’dan aldığı bir yazlığın teslim aldığını belirtmiş ve gönderisine “Allah olmayanlara nasip etsin” diye de ekleme yapmayı ihmal etmemiş. 

Cana Geleceğine Mala Gelsin 

Bekir Aslıtürk, yine Facebook hesabından Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde yola atlayan bir köpeğe çarpmamak için kendi canını hiçe saydığını belirtmiş ve aracın hasar aldığı fotoğrafı paylaşmış. Aslıtürk’ün resimde de görüldüğü gibi aracı Opel. 

Traktörü de Var 

İSPARK çalışanı Bekir Aslıtürk’ün malvarlığı bununla da sınırlı kalmadı. Aslıtürk, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda kendi traktöründen de söz etti. 

Bekir Aslıtürk Bu Paraları Nereden Buldu? 

Herkesin aklında yer alan soru Bekir Aslıtürk’ün bu paraları nereden bulduğu oldu. Bir İSPARK çalışanının bu kadar fazla bir malvarlığının olması dikkatlerden kaçmadı. 

Bekir Aslıtürk, isminin sosyal medyada gündem olmasının ardından Facebook hesabını kapattı. Binlerce kişi, Bekir Aslıtürk’ün sosyal medya hesaplarından paylaştığı gönderilere yorumda bulundu. 

Ekşi Sözlük Yazarları Bekir Aslıtürk’ü İfşa Etti

Bekir Aslıtürk’ün kim olduğu Ekşi Sözlük yazarları tarafından ifşa edildi. Aslıtürk’ün Twitter ve Facebook hesapları, bu hesaplardan yaptığı açıklamalar da yine Ekşi Sözlük yazarları tarafından gün yüzüne çıkarıldı. 

Ekşi Sözlük yazarlarından “aybin kilic” isimli yazar, Bekir Aslıtürk’ün kişisel sosyal medya hesaplarını paylaşarak “ülkede adalet varsa şayet yargı sürecinin başlatılması ve süreç bitene kadar bu haramzadenin tüm malvarlığına el konulması gerekmektedir” dedi. 

Haber Sonu – Yorumlar 

Ekrem İmamoğlu’nun belediye başkanı olmasının ardından yandaş medya tarafından İmamoğlu hakkında çeşitli karalama kampanyaları başlatıldı, İmamoğlu hakkında pek çok asılsız iddia ortaya atıldı. 

İktidarın korkusu, yandaş medyanın da iyice zıvanadan çıkmasına neden olmuş. Tüm verilerin kopyalamasından da bu yüzden rahatsızlar. Bekir Aslıtürk gibi niceleri var ve bu bizim sadece gördüğümüz. Gerçekten de tüyü bitmemiş yetimin hakkı var. Kendini Müslüman olarak addeden insanlar bunu alay eder gibi nasıl yapabilir? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir