Sağlık

Jeligra Etkisi Kaç Saat Sürer?

Jeligra jel etkisinden bahsetmeden önce sağlık kategorimizde ilaç makalelerinin hepsinde olduğu gibi uyarıda bulunmamız gerekmektedir. Bunu formalite gereği bir uyarı olarak görmeyip, ciddiye alarak hareket etmeniz gereklidir. Çünkü jeligra jel cinsel performansı artırmak amacıyla kan dolaşımını ve basıncını hızlandırmayı amaçlar. Durum böyle olunca özellikle kalp rahatsızlığı yaşayan hastaların kullanması oldukça sakıncalı olacaktır. Jeligra etki süresi kişinin yaşı ve kilosu gibi etkilere göre oldukça değişiklik gösterse de ortalama 12 saat sürer. Etkisinin toplam süreci kadar bu tür ilaçlarda başlama süresi de merak edilmektedir.

Jeligra Etkisi Ne Zaman Başlar?

İlaç içildiğinden itibaren yaklaşık 30-40 dakika içerisinde etkisini aktif olarak göstermeye başlar. Kesinlikle alkol ve kahve gibi maddeler ile beraber kullanmayınız ve yalnızca bol su ile içiniz. Ayrıca kullanmaya başlamadan önce uzman doktorunuzdan onay almanız sizin için çok daha güvenli olacaktır. İhtiyacınız olduğu anda birden kullanmanız, bilmediğiniz bir kalp-tansiyon rahatsızlığının daha da şiddetlenmesi gibi beklenmeyen çok kötü sonuçlar doğurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds