Biyografi

Jungkook Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Jungkook kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Jungkook’tan söz edeceğiz.

Jungkook Kimdir?

  • Şarkıcı

Gerçek adı Jeon Jung-kook’tur. Güney Kore Busan’da dünyaya gelen Jungkook’un doğum tarihi 1 Eylül 1997’dir. Dünya astrolojisine göre boyu başak ilen Çin astrolojisine göre burcu öküzdür. Boyu 178 cm olan Jungkook’un kilosu 66 kg’dir. BTS grubundaki pozisyonu ana vokal ve dansçıdır. Ailesinin iki erkek çocuğundan büyük olanıdır. Ortaokulu ve ilkokulu doğduğu şehirde liseyi ise Seul’da okumuştur. Eskiden badminton oyuncusu olmak istediğini belirten Jungkook hayalinden vazgeçip şarkıcı olmaya G-Dragon sayesinde karar vermiştir. 12 yaşında iken G-dragon’un bir performansını izledikten sonra çocukluk hayalinden vazgeçmiştir. Eğitim hayatını ortaokulla bitirmek yerine gruptaki arkadaşlarıyla birlikte, (J-Hope, Jimin, RM ve Suga) Global Cyber Üniversitesinde okumaya devam etmektedir. Adı bir ara Cube stajyeri Ko So Hyun ile anılan Jungkook bu iddiaları hiçbir zaman onaylamadı. Bunun yanında Junkook, Korece, İngilizce ve Japonca dillerini bilmektedir. Öte yandan Seul Sahne Sanatları Okulu’ndan mezun olmuş ve RM, J-Hope, Suga, V ve Jimin ile beraber Global Cyber Üniversitesi’ne eğitimine devam etmiştir.

Jungkook Kimdir

Bunun yanında Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Jungkook, ayrıca müzisyenlik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Jungkook hakkında merak edilen anne babası ve kardeşlerinin adı ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi