Gündem

Kadir Topbaş’ın Ardından Melih Gökçek de Görevden Alınacak Mı?

1994’ten beri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Melih Gökçek, bu görevinden yakın zamanda alınabilir. Erol Mütercimler’e göre Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bugün ya da yarın görevinden alınabilir. Topbaş’ın ardından Gökçek de mi görevden alınıyor?

Meltem TV’deki Akıl Oyunları adlı programa konuk olan Erol Mütercimler Melih Gökçek bugün yarın görevden alınacak. Tayyip Bey AKP’de büyük temizlik yapıyor. AKP içinde çok büyük kavgalara tanık olacağız” dedi.

Eli kulağında diyen Erol Mütercimler bugün ya da yarın Melih Gökçek’in görevinden alınacağını söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın geçtiğimiz günlerde görevinden alınmasının ardından Melih Gökçek’in de uzun yıllar sürdürdüğü belediye başkanlığı görevinden alınacağı kulislerde konuşuluyor.

AK Parti’nin bu sene radikal değişikliklere imza atması, Gökçek’in görevden alınma ihtimalini kuvvetlendiriyor. Öte yandan uzun yıllar görevde olan Gökçek’in istifa edip etmeyeceği merak konusu.

Geniş çaplı bir temizliğe girişen AK Parti’de ilerleyen süreçte kimlerin görevinden alınacağı kimlerin göreve geleceği de ayrıca merak konusu.

 

Kaynak: Oda TV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds