Biyografi

Kim Hee-chul Kimdir? Sevgilisi? Yaşı? Boyu Kilosu?

Kim Hee-chul kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Kim Hee-chul’dan söz edeceğiz.

Kim Hee-chul Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Temmuz 1983 yılında Güney Kore’de dünyaya gelen sanatçının dünya astrolojisinde burcu yengeçtir. Boyu 178 cm olan sanatçı 59 kilodur. Kim Hee-jin adında bir ablası bulunmaktadır. Kariyerine genç dramada ikinci sezonda oyuncu olarak başladı, müzikal geleceği ise 2002 yılında başladı. PSY’nin bir sahne performansını izleyen Hee-chul bundan etkilenerek internet üzerinden bir araştırma yapmış ve hemen ardından SM Entertainment’ın açık bir seçmelerini fark etmiştin. Katıldığı seçmelerde milli marşı okuyan Heechul Sm Entertainment ile bir anlaşma imzaladı. Heechul Four Season’a yerleştirildi fakat grup 2003 yılında dağıldı. Grup dağıldıktan sonra farklı bir yere girmeyi düşünen Heechul Sm Entertainment’in yapımcısı ile yaşadığı yanlış anlaşılmalardan dolayı projeyi iptal edip şehirden ayrıldı. Müzikten uzaklaşan sanatçı oyunculuğa yöneldi. Sanatçının herhangi bir ilişkisi bulunamamıştır. Ayrıca bacağından geçirdiği bir ameliyat dolayısıyla dans etmediğini belirtmiştir. Kim Hee-chul neden dans etmiyor sorusunun cevabı ise budur.

Bunun yanında Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Kim Hee-chul, müzisyenlik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Kim Hee-chul hakkında merak edilen anne babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi