Koo Jun Hoe Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi?

Koo Jun Hoe kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Koo Jun Hoe’den söz edeceğiz.

Koo Jun Hoe Kimdir?

  • Oyuncu.
  • Şarkıcı

31 Mart 1997 tarihinde dünyaya gelen Koon Jun Güney Koreli bir şarkıcıdır. Boyu 1.83, kilosu 65’tir. Kardeşleri Koo Ye ve Jin dir. İkon müzik grubuna üyedir. Ju-ne sahne adı ile sahne alır. Aktif olduğu yıllar 2009 dan günümüze kadar olan yıllardır. Bunun yanında oldukça başarılı olan bir K-Pop müzik grubuna üyedir. Sadece şarkıcı olarak değil dizi oyuncusu olarak da bilinir. Star King ve King of Mask Siner bu alanda en çok bilinen ve tutulmuş olan dizileridir. Şu anda dünya çapında tanınmış bir yıldızdır. Sevgilisi yoktur. Genç yıldız bugün birçok hayran kitlesine de sahiptir. Özellikle verdiği konserler ile dünya çapında bir üne sahiptir. Koon Jun aynı zamanda koç burcudur.

Koo Jun Hoe Kimdir
Sahne adı:Ju-ne
Gerçek adı:Koo Jun Hoe
Pozisyonu:Ana vokal, Lider dansçı
Doğum günü:31 Mart 1997
Burcu:Koç
Çin Burcu:Öküz
Boyu:182 cm.
Kilosu:65 kg.
Doğum yeri:Güney Kore

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Koo Jun Hoe 1.83 m boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Koo Jun Hoe, oyunculuk ve müzisyenlik kariyerine de devam etmektedir. Aynı zamanda başarılı oyuncu ve müzisyen Koo Jun Hoe hakkında merak edilen annesinin babasının adı ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.