Teknoloji

Knight Online 10061 Hatası Çözümü

Zamanın en efsane oyunlarından bir tanesi olan ve harika seçenekler ile karşımıza çıkan Knight Online, aktif şekilde oynanmaya devam edilmektedir. Oyunun oynanmasında farklı sebepler bulunsa bile oyuncuların rekabet tutkusundan etkileniyor olması oldukça fazla özümseniyor. Oyun içerisinde son zamanlarda yaşanan aktiflik sayısından kaynaklı bazı hatalar alınabiliyor. Oldukça doğal olan bu durum ‘’Knight Online 10061 Hatası’’ olarak karşımıza çıkıyor ve büyük bir problem olarak beliriyor. Sorunun yaşanılması ve çözülmesi konusunda bir fikriniz yok ise bu yazımızda detaylı bilgiler sunarak yardımcı olmaya çalışacağız.

Knight Online 10061 Hatası detaylı olarak incelendiğinde belirli başlı nedenler görülmektedir. Bu nedenler arasında ilk olarak oyun serveri tarafından yaşanan sorunlar görülüyor. Oyun server dosyalarının yanlış kodlanması neticesinde bu hata alınır ve oyuncular sunuculara bağlantı sağlayamaz. Çözüm olarak ise izleyeceğimiz basit ve etkili yöntemler bulunmaktadır.

  • Bilgisayar IP adresi eğer ki değiştirilmişse eski hale getirilmesi gelmektedir.
  • Firewall dosyalarının temizlenmesi gerekir.
  • Bilgisayara virüs taraması yapılarak bir sorun olup olmadığına bakılmalıdır.

Bu üç farklı işlem doğru bir şekilde yapıldıktan sonra problem tamamen ortadan kalkacaktır. Eğer ki hiçbiri işe yaramadıysa ve problem yaşanılmaya devam ediyorsa oyunun yeni güncellemesinin gelmesini bekleyebilir, mail yoluyla oyun sistemine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.