Gündelik Hayat

Kombi Suyu İçilir mi?

Mimari kategorimizde kombi ile ilgili onlarca farklı yazıyı kaleme almıştık. Bu makalemizde ise daha ilginç ancak yine de kombiyle ilgili bir konudan bahsedeceğiz. Kombi suyu içilir mi? İlk başta garip gelse de internette arama kalıpları içerisinde bu başlık yer aldığı için kısaca sizlere cevabını vermek istedik. Tozlu Mikrofon buna benzer binlerce ayrıntılı soruya sizler için cevap vermektedir.

Kombi suyu içilmez. Bunun sebebi ise kalorifer tesisatında deveran eden suyun son derece kirli olması ve bununla birlikte sağlığınızı tehdit etmesidir. Kombi temizliği ile ilgili videoları izlediyseniz muhtemelen görmüşsünüzdür, kombi içerisinden çıkan su tuvalet tesisatına verilir ve buradan çamurlu bir su çıkar. İşte tam da bundan dolayı bu suyu içmeniz kesinlikle ve kesinlikle sizin için son derece zararlı olacaktır.

Özet olarak, içtiğiniz su çeşme suyu olsa bile arıtılması tavsiye edilirken, böyle bir şeye kalkışmanız sizin için zararlı olacaktır. Evde sular kesik ve son çare olarak böyle bir şeyi düşünüyor olsanız bile marketten su almaya üşenmemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.