Brain Test 2 ”En Büyük Yumak Benim Olmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan en büyük yumak benim olmalı sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun en büyük yumak benim olmalı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”en büyük yumak benim olmalı” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Yaramaz Maymun Gel Buraya'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 4: En Büyük Yumak Benim Olmalı

Oyunun gerçek anlamda en kolay sorusu bu olabilir. Normalde oyunda seviyeler ilerledikçe soruların da giderek zorlaşması gerekiyordu ancak bu seviyeler ve sonrakiler oldukça kolay. Bu sorunun cevabı da diğerlerinden farklı olarak oyunun en kolayı. Bakalım sorunun doğru cevabına nasıl ulaşmak gerekiyor?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Kubilay'ın Kaçışını Planlamak İçin Birkaç Arkadaşa İhtiyacı Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Yumakları Birleştir

Evet, bu kadar basit. Yumakların hepsini tek tek birleştirin ve sonrasında yumakların kocaman bir yumak haline gelmesini sağlayın. Ardından da yumağı alıp kedinin önüne doğru getirin ve üzerine tıklayın. Bu sayede doğru cevaba ulaşacak ve bir sonraki bölüm olan 5. seviyeye geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Yeni Sezon Erkek Kol Saatleri

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunun bütün seviyelerinde sorulan sorular için farklı çözüm yöntemlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu açıdan ilk başta soruları doğru okuyun, soru cümlesinde geçen ifadelere ve kelime oyunlarına dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak yada yan çevirip sağa sola döndürmek de bir çözüm olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara