Konya’da Yol Kontrolü Yapan Polise Yarbaydan Skandal Sözler: “Maaşın Kaç Para Ederin Kaç Para!”

Konya’da 31 Mart günü yapılan rutin yol kontrolü sırasında trafik polislerinin bir aracı durdurup nereden geliyorsunuz sorusu sormasıyla skandal olay patlak verdi. Daha sonra yarbay olduğu anlaşılan şahsın kendisine böyle davranılamayacağını belirterek polislerin taklidini yaptı. Bu skandal olaylar bir kamera tarafından kayda alındı. 

İlginizi Çekebilir:  Süleymancıların Kağıthane’deki Yurdu Neden Yıkıldı?

İŞTE O ANLAR

Yarbay ile polisler arasında çıkan sözlü tartışmaya daha sonra başka bir emniyet görevlisi de dahil oldu. Yarbay ise bu aşamada “komiserlere dahi askerlik yaptım” diyerek çıkıştı. Polis memuru ise “ben de askerlik yaptım, hem de şerefli bir şekilde” diyerek cevap verdi. Bu cevap üzerine daha da sinirlenen yarbay “Ben yarbayım, ne demek benim yarbay olmam ilgilendirmiyor. Bugüne kadar askerlik yaparken iyiydi. Bu kadar mı kaldı geriye.” diyerek tartışmayı sürdürdü. 

İlginizi Çekebilir:  Amedsporlular: Mansur Çalar Mezopotamya’nın Onurudur Şerefidir

Polis memurunun yarbayın bu sözleri üzerine tepki göstermesi sonrasında ise yarbay sanki polislerin amiri gibi “Bağırma, sesini çıkartma benim yanımda. Yarbayım ben yarbay.” diye bağırdı. 

Polis memurları ile tartışmayı devam ettiren yarbay sınırlarını aşarak skandal sözlerine devam etti ve “Maaşın kaç para, ederin kaç para” diyerek polisleri küçük düşürücü ifadeler sarf etti. Yarbayın bu sözleri sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. 

İlginizi Çekebilir:  Yeni Zelanda Saldırganı Katliamdan Önce Türkler İçin Ne Yazmıştı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir